Ikona

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek

Godziny: 7:30 - 15:30

Ikona

Dane kontaktowe

Tel. +48 71 79 50 345

Email: aluminium@almagna.com

O firmie

Dostarczamy najwyższej jakości elementy aluminiowe potrzebne
do Twojej działalności.

ALMAGNA Sp. z o.o. jest następcą prawnym PHU AGROMA Sp. z o.o. Zmiana nazwy została podyktowana zaprzestaniem działalności w zakresie technicznego zaopatrzenia rolnictwa, a skoncentrowaniu się w zabezpieczeniu PT Klientów w wyroby z aluminium i jego stopów.

Oferujemy produkty aluminiowe zarówno dla większych jak i detalicznych odbiorców, zapraszamy hurtownie, producentów, firmy reklamowe, sklepy, a także osoby zajmujące się pracami z wykorzystaniem detali aluminiowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór kształtowników, płyt, blach i taśm, rur, prętów i profili aluminiowych, z bardzo dogodnym dojazdem, który umożliwia wygodny załadunek i transport.

Oferujemy produkty zarówno z własnym odbiorem jak i możliowością transportu.

 

Almagna Sp. z o.o.
ul. Wyścigowa 58
53-012 Wrocław

KRS 0000199347
REGON: 930217001
NIP: 8990014406
Konto bankowe Bank Handlowy SA O/Wrocław nr 39 1030 1289 0000 0000 0785 2000
Kapitał zakładowy: 861 000 PLN

 

Zdjęcie

Współpracujemy z następującymi producentami:
Huta Aluminium Konin /Grupa Impexmetal/
Aluprof Bielsko-Biała /Grupa Kęty/
Hydro Chrzanów
Eurometal Kłomnice

Oferujemy:
PŁYTY
BLACHY I TAŚMY
PRĘTY – RURY
PROFILE
KSZTAŁTOWNIKI STANDARDOWE
SYSTEMY ALUMINIOWE ALUPROF

 

Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością naszej firmy. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje Almagna Sp z o.o.
 

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Almagna Sp. z o.o. i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Almagna Sp. z o.o.
 

Informujemy, że publikowane na stronach niniejszego serwisu/  naszej strony internetowej  treści mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego.

Właściciel serwisu dokłada starań, aby publikowane w tym serwisie treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.
W naszym serwisie umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Informujemy, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor i wydawca serwisu almagna.com nie biorą odpowiedzialności za decyzje podjęte pod wpływem informacji zawartych na tej stronie. Nazwy, marki handlowe oraz loga pojawiające się na stronach almagna.com są wykorzystywane w celach informacyjnych. Kontakt do autora: info@projektmanagement.pl